Choď na obsah Choď na menu
 


1.Úloha bola urobiť logo:

Obrázok

 

Vytknúť ti možem len jednu vecičku a to je to že brushe by mohli byť inej farby ale inak je to perfektné!Takže to je čistá 1.

2.Úloha bola urobiť banner:

 

Obrázok

 

Zase je tu len jedna vecička a to je to písmo...Dala by som ho inej farby aby nesplívalo ale inak ma to nadchlo!!!Je to za 1!

Takže tvoja dnešná práca je skvelá!Možeš robˇiť ďalšiu úlohu :)

2.úloha:

1.zadanie bolo urobiť obal na cukríky:

 

Obrázok

 

Musím sa priznať že sa mi to nepáči.Dovody:Nieje tam tie cukríky vidieť.Mohla si tam dať vetšiu tú upútavku,tie motíliky su stiahnuté a tie brushe sú divne dané(fotky).Ďalej mám podozrenie že si to stiahla z internetu pretože je tam by:Selena Gomez a ty si DeeDee ak sa nemílim....VIEM ŽE MÁŠ NA VIAC!!!!!Toto si asi robila na rýchlo že?No tak je mi ľúto je to 3,nemožem ti dať 2,bolo by to nefér si totiž v grafike super!!!

2.úloha pozvánka na ples(bál):

 

Obrázok

Máš na viac!!!!!Photoshooty sú pekné ale každý je iný...No ale to by tak nevadilo...Dokážeš vytvoriť perfektné pozadie!!!!Toto nieje však moc pekné........Tie bodky sú takéééé.....Ja nevieeeeem...........Ale inak pekné....2 :( Tvoja dnešná práca bola odfláknutá....Bez urážky ty máš na viac!!!

ĎALŠIA ÚLOHA:

 

 

Obrázok

 Kedže to malo byť do novín pozadie si dať nemohla,chápem.Je to úplne bombastické!!!!!!!!!!!Pekný shoot Miley,hodí sa k tomu,aj tie obrázky a dokonca aj článok ma zaujal!!!!Takže 1!

Obrázok

 

Wow!!!Takže toto je úplne nádherný wall speváčky P!NK!Keď mám pravdu povedať P!nk neznášam a viem že má zlé shooty tak som Vám ju dala ako to zvládnete a ty úplne perfektne!Takže 1+ je to nádhera!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

robila som to ja

(DeeDee, 7. 1. 2010 15:34)

robila som to ja
akoze mzslim ze tie cukrikz su selenine >|