Choď na obsah Choď na menu
 


1.Úloha bola urobiť logo:

Obrázok

 

Vytknúť ti možem len jednu vecičku a to je to že brushe by mohli byť inej farby ale inak je to perfektné!Takže to je čistá 1.

2.Úloha bola urobiť banner:

 

Obrázok

 

Zase je tu len jedna vecička a to je to písmo...Dala by som ho inej farby aby nesplívalo ale inak ma to nadchlo!!!Je to za 1!

Takže tvoja dnešná práca je skvelá!Možeš robˇiť ďalšiu úlohu :)

2.úloha:

1.zadanie bolo urobiť obal na cukríky:

 

Obrázok

 

Musím sa priznať že sa mi to nepáči.Dovody:Nieje tam tie cukríky vidieť.Mohla si tam dať vetšiu tú upútavku,tie motíliky su stiahnuté a tie brushe sú divne dané(fotky).Ďalej mám podozrenie že si to stiahla z internetu pretože je tam by:Selena Gomez a ty si DeeDee ak sa nemílim....VIEM ŽE MÁŠ NA VIAC!!!!!Toto si asi robila na rýchlo že?No tak je mi ľúto je to 3,nemožem ti dať 2,bolo by to nefér si totiž v grafike super!!!

2.úloha pozvánka na ples(bál):

 

Obrázok

Máš na viac!!!!!Photoshooty sú pekné ale každý je iný...No ale to by tak nevadilo...Dokážeš vytvoriť perfektné pozadie!!!!Toto nieje však moc pekné........Tie bodky sú takéééé.....Ja nevieeeeem...........Ale inak pekné....2 :( Tvoja dnešná práca bola odfláknutá....Bez urážky ty máš na viac!!!

ĎALŠIA ÚLOHA:

 

 

Obrázok

 Kedže to malo byť do novín pozadie si dať nemohla,chápem.Je to úplne bombastické!!!!!!!!!!!Pekný shoot Miley,hodí sa k tomu,aj tie obrázky a dokonca aj článok ma zaujal!!!!Takže 1!

Obrázok

 

Wow!!!Takže toto je úplne nádherný wall speváčky P!NK!Keď mám pravdu povedať P!nk neznášam a viem že má zlé shooty tak som Vám ju dala ako to zvládnete a ty úplne perfektne!Takže 1+ je to nádhera!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

What you miss to remember apropos dear blood affliction

(AMomeavemy, 9. 10. 2018 8:41)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-5mg-lilly-prix/

robila som to ja

(DeeDee, 7. 1. 2010 15:34)

robila som to ja
akoze mzslim ze tie cukrikz su selenine >|